تبلیغات


چرا باید وقت خود را به هدر دهید؟ بدون دردسر برای همیشه به روز باشید.با بروز رسانی آسان و سریع آنتی ویروس محبوب NOD32 بوسیله سرورهای پرسرعت به راحتی می توانید آنتی ویروس خود را همیشه بروز نگه دارید.

شما نیاز به خرید اکانت ها به قیمت دلار از شرکت اصلی ندارید، ما همان فایل های آپدیت را خیلی آسان به شما می رسانیم، شما نه هزینه گمرک نه هزینه مالیات و نه هزینه ارزی می  پردازید! هم به صرفه هست و هم امن.لازم به ذکر است فایل های آپدیت هر ساعت از سرورهای شرکت اصلی ESET دریافت و به دلیل سرورهای اختصاصی ما با سرعتی بیشتر از سرورهای ESET به شما می رسد.


فواید استفاده از این روش جهت آپدیت آنلاین NOD32:
1- خرید انلاین و تحویل فوری
2- چندین بار بروزرسانی در روز
3- آپدیت اصلی آنتی ویروس
4- 
تضمین امنیت خود با پرداخت هزینه ای ناچیز
5- تنظیمات راحت با چند کلیک
6- سرعت بسیار بالاتر از سرور شرکت ESET در دریافت آپدیت ها
7- با استفاده از این سرور دیگر به هیچ گونه Username و Password ی برای آپدیت نیاز ندارید.
8- با استفاده از این سرور دیگر نیازی نیست آپدیت های آفلاین اضافه ای را دانلود کرده و تنها آپدیت مورد نیاز را دانلود خواهید کرد و هیچ آپدیت اضافه ای را دانلود نخواهید کرد که این عمل باعث کاهش حجم دانلودی شما خواهد شد.
9- قابل استفاده برای هر دو محصول ESET Smart Security و ESET Nod32 Antivirus و تمام ورژن های 7،6،5،4،3 و هر دو نسخه ی 32 و 64 بیتی
10- و ...

با کمترین زمانو با کمترین هزینهامنیت خود را تضمین کنید


دوستانی که تمایل به داشتن این سرویس دارند، لطفا درخواست خود را در پایین ثبت نموده تا در صورت راه اندازی سرور اختصاصی در اولویت قرار گرفته و به آنها اطلاع داده شود.